Tanulóink

2019/2020-as tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Pataki Eszter

Bakos Csenge Etelka 

Béres Zalán 

Horváth Fruzsina 

Katona Csenge Zoé 

Koperecz Jázmin 

Krámos Bence István 

Láczó Bence 

Mester Balázs 

Molnár Csaba 

Nagy Hanna Gréta 

Nagy Kevin 

Nagy Vanessza

Nándori Emma Eliz 

Sallai Balázs 

Székely Bianka 

Tóth Bence

Váradi Dorina 

Veres Tamás 

2. osztály

Osztályfőnök: Gönczi Zsuzsanna 

Bunász Botond

Csordorás Bendegúz

Décsi Jázmin Krisztina

György Hanna Zoé

Juhász Jázmin

Jurkinya Lilla

Kálya Zsanett

Kecskés Levente    

Nagy Márk

Nagy Arabella

Nagy Elizabet

Orosz Liliána

Padla Máté

Popovics Ádám

Sári Dorina

Sipos Blanka

Szabolcsi Linett

Szigeti Áron Péter

Török Lóránt  

3. osztály

Osztályfőnök: Mikó Tibor Istvánné

Bódi Bianka

Boros Hajnalka Panna

Koperecz Zalán

Kőhegyi László Maximilián

Kulcsár Jázmin

Kulcsár Kamilla

Kulcsár Korina

Nagy Levente Attila

Molnár Viktória

Palicz Máté

Pap Blanka

Papp Milán Dominik

Prokai Fanni

Székely Cintia

Székely Vivien

Tóth László

4. osztály 

Osztályfőnök: Antalné Tőkési Gabriella

Ádám Erzsébet Andrea

Béres Hanna

Csapó Gábor Márk

Csonka Mira

Horváth Blanka

Katona Bálint Zalán

Linzenbold Fanni

Makkai Ákos

Makkai Levente

Mester Panna

Nagy György Erik

Papp Luca Angyalka

Petrovánszki Hanna

Sári Zsolt

5. osztály

Osztályfőnök: Varga Tímea

Alexa Bence György

Cseke Kevin

Décsi Anna Heléna

Gajdos Kitti

Hegedüs Levente

Horváth Dorina

Jakab Vanda

Kálya András

Molnár Tímea

Pataki Petra

Petrimán Patrícia

Takács Bence

Tóth Dániel

Tóth Dániel Máté

Vacik Dávid

Vadászi Mihály

6. osztály

Osztályfőnök: Mezei László

Béres Gergő

Bodnár Boglárka

Furkó Tibor Flórián

Horváth Levente Viktor

Keczán Márk János

Ladányi Roland

Lehóczki Lőrinc

Linzenbold Dorina

Nagy Panni

Nagy Vivien

Pap Félix

Papp Ádám

Pataki Ibolya Dorina

Sinka Anna Sára

Székely Alexandra

Szentpéteri- Akai Róbert Patrik

Szigeti Zsófia Izabella

Tóth Áron

Treszkai Jázmin

Vári István Patrik

7. osztály

Osztályfőnök: Paszerbovics Edit

Alexa Petra

Bakti-Márczi Kata

Berki Antal

Bertók Laura Izabella

Boros Ádám Zsombor

Bunász Bence

Fekete Fanni

Gulyás Márk Bence

Molnár Dóra

Sárosi Réka

Spenyovics Kira

Szemán Levente Attila

Szemán Szabolcs Balázs

Szidor Szidónia Jázmin

Szőke Dóra Vanessza

Takács Brigitta

Tóth Boglárka

Török Levente

8. osztály

Osztályfőnök: Petőné Mike Zsuzsanna

Berki Barbara

Bódi István

Décsi Benjámin Olivér

Fazekas Vanessza Gréta

Kálya Nóra

Kelemen Krisztina Leila

Leffelholcz Attila

Nagy Krisztina

Nyitray Dorina

Posta Zsanett

Tóth Léna

Zilahi Ákos