Tanulóink
2023/2024-es tanév
1. osztály
Osztályfőnök: Mikó Sándorné, osztálytanító: Polyákné Demjén Nikoletta
Bökönyszegi Lia
Dobsai Máté
Gebri Lora Gréta
Gyarmati Villő
Hudák Lili
Kertész Luca
Kormány Jázmin
Kőhegyi Zseraldin Jana
Nagy Alíz
Nagy Mercédesz
Nagy Róbert
Nándori Leona
Orosz Erik
Orosz Laura
Pazár Viktória Diána
Terdik Lili
2. osztály
Osztályfőnök: Gönczi Zsuzsanna Rita
Berki Zoé Norina
Csutor Natasa
Hollósi Viktória
Jurkinya Zsófia
Kardos Márk
Kelemen Noel
Kozma Bianka
Magyar Dávid
Mészáros Viktória
Nagy Lívia Anna
Pásztor Zsolt
Pehely Csaba
Pisla Zselyke Beatrix
Popovics Bianka
Prókai Zente
Rácz Rajmond
Számel Dominik Zsolt
Székely Jázmin
Tápai Fanni
Tóth Abigél
Véninger Zsófia
3. osztály
Osztályfőnök: Mikulásné Bakos Tímea
Belány Tímea
Burai Alexandra Gabriella
Czimbula Áron Bendegúz
Csoma Krisztián Ferenc
Csoma Marcell
Décsi Viktor Antal
Gyarmati Gergő
Kiss Dóra
Klepács Ádám
Lajsz Kevin
Lajsz Krisztián
Laskai Dorina Réka
Lippai Csaba
Máté Szabolcs
Nagy Lívia
Orbán Máté Patrik
Terdik József
Tóth Bence
Tóth Milán
Tóth-Sipos Amira
Tóth-Sipos Kristóf
Turgyán Tamás
Ungrádi Noel László
Zilahi Kinga
4. osztály
Osztályfőnök: Antalné Tőkési Gabriella
Bertók Hanna
Boda Boglárka
Bökönyszegi Gergő
Csapó Anna
Csordorás Bíborka
Farkas Mercédesz
Hatházi Dorina
Kertész Réka
Kőhegyi Leila Vivien
Lukács Kristóf Máté
Mikulás Lilla
Orgonás Szabolcs
Orosz Jázmin
Pataki Franciska
5. osztály
Osztályfőnök: Mezei László
Alexa Péter
Bakos Csenge Etelka
Béres Zalán
Horváth Fruzsina
Katona Csenge Zoé
Koperecz Jázmin
Krámos Bence István
Molnár Csaba
Nagy Kevin
Nagy Vanessza
Nándori Emma Eliz
Sallai Balázs
Székely Bianka
Veres Tamás
6. osztály
Osztályfőnök: Paszerbovics Edit
Bunász Botond
Csordorás Bendegúz
Décsi Jázmin Krisztina
György Hanna Zoé
Horváth Vivien
Jurkinya Lilla
Kálya Zsanett
Nagy Arabella
Nagy Elizabet
Orosz Liliána
Padla Máté
Popovics Ádám
Sári Dorina
Sipos Blanka
Szabolcsi Linett
Török Lóránt
7. osztály
Osztályfőnök: Prókai Kornél Viktor
Bódi Bianka
Boros Hajnalka Panna
Koperecz Zalán
Kőhegyi László Maximilián
Kulcsár Jázmin
Kulcsár Kamilla
Kulcsár Korina
Nagy Levente Attila
Molnár Viktória
Palicz Máté
Pap Blanka
Papp Milán Dominik
Prokai Fanni
Székely Cintia
Székely Vivien
Tóth László
8. osztály
Osztályfőnök: Csobán Gergő
Béres Hanna
Csapó Gábor Márk
Csonka Mira
Drusza Milán
Drusza Richárd
Horváth Blanka
Katona Bálint Zalán
Kurucz Dorina
Linzenbold Fanni
Makkai Ákos
Makkai Levente
Nagy György Erik
Petrovánszki Hanna
Sári Zsolt