Tanulóink

2018/2019-es tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Mikulásné Bakos Tímea 

Balogh Tímea

Bunász Botond

Décsi Jázmin Krisztina

György Hanna Zoé

Juhász Jázmin

Jurkinya Lilla

Kálya Zsanett

Kecskés Levente    

Nagy Arabella

Nagy Elizabet

Orosz Liliána

Popovics Ádám

Sári Dorina

Sápi Lilla

Sipos Blanka

Szabolcsi Linett

Szigeti Áron Péter

Török Lóránt  

2. osztály

Osztályfőnök: Mikó Tibor Istvánné

Bódi Bianka

Boros Hajnalka Panna

Koperecz Zalán

Kulcsár Jázmin

Kulcsár Kamilla

Kulcsár Korina

Molnár Viktória

Papp Milán Dominik

Prokai Fanni

Székely Cintia

Székely Vivien

3. osztály 

Osztályfőnök: Antalné Tőkési Gabriella

Balogh Gábor István

Béres Hanna

Csapó Gábor Márk

Csonka Mira

Horváth Blanka

Katona Bálint Zalán

Linzenbold Fanni

Lippai Ádám Attila

Nagy György Erik

Petrovánszki Hanna

Sári Zsolt

Seres Panna

Osztálykép hamarosan.....

4. osztály

Osztályfőnök: Pataki Eszter

Alexa Bence György

Décsi Anna Heléna

Gajdos Kitti

Hegedüs Levente

Horváth Dorina

Jakab Vanda

Kálya András

Molnár Tímea

Pataki Petra

Petrimán Patrícia

Takács Bence

5. osztály

Osztályfőnök: Mezei László

Béres Gergő

Bodnár Boglárka

Horváth Kevin Krisztián

Horváth Levente Viktor

Keczán Márk János

Ladányi Roland

Lehóczki Lőrinc

Linzenbold Dorina

Nagy Panni

Papp Ádám

Pataki Ibolya Dorina

Székely Alexandra

Szentpéteri- Akai Róbert Patrik

Szigeti Zsófia Izabella

Tóth Áron

Vári István Patrik

6. osztály

Osztályfőnök: Paszerbovics Edit

Alexa Petra

Bakti-Márczi Kata

Berki Antal

Bertók Laura Izabella

Boros Ádám Zsombor

Bunász Bence

Gulyás Márk Bence

Molnár Dóra

Sárosi Réka

Spenyovics Kira

Szemán Levente Attila

Szemán Szabolcs Balázs

Szőke Dóra Vanessza

Takács Brigitta

Tóth Boglárka

Török Levente

7. osztály

Osztályfőnök: Petőné Mike Zsuzsanna

Berki Barbara

Bódi István

Décsi Benjámin Olivér

Duleba Vince Dominik

Fazekas Vanessza Gréta

Kálya Nóra

Kelemen Krisztina Leila

Leffelholcz Attila

Nagy Krisztina

Nyitray Dorina

Posta Zsanett

Zilahi Ákos

8. osztály

Osztályfőnök: Csobán Gergő

Koperecz Márton

Mikulás Milán Marcell

Pataki Dorina

Pázsit Márton

Petrimán Márk Milán

Sándor Dóra Abigél

Suba Melissza

Szanyi Dominik

Székely Anett

Szentpéteri-Akai Mirjam

Tóth Kristóf

Török József

Zsoldos Kitti

Zsoldos Lotti