E-napló

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2016. november 07-től elérhetővé vált iskolánk elektronikus naplójának felülete. Az elektronikus napló elérése a következő:

• Egy böngésző program megnyitása (Mozilla, Chrome, .... stb.).
  • A honlap címe: klik201086013.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login  (vagy kattintson a címre és odairányít).
  • A menüsorból válassza ki az Elektronikus Ellenörzőkönyvet.
  • Írja be a felhasználó nevet, amely gyermekénk az oktatási azonosítója (7-tel kezdődő, 11 jegyű számsor) valamint a jelszavát, amely gyermekének a születési dátuma, ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban (pl. 2005-11-11).
  • Sikeres belépés esetén tájékoztatást kap osztályzatokról, mulasztásokról, egyéb információkról. Ezeket küldheti szaktanár, osztályfőnök, igazgató.
  • Az e-napló megnyitható akár okostelefonon is, ha nincs lehetőség számítógép használatára.
  • Kérjük kövesse figyelemmel az e-ellenörzőkönyv segítségével gyermeke iskolai teljesítéményét, mindennapjait intézményünkben.

Amennyiben kérdése lenne az e-ellenörzőkönyvvel kapcsolatban, keresse gyermeke osztályfőnökét, vagy az iskola vezetőjét.

Sényő, 2016. november 11.

Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Sényői Tagintézménye
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el