Tanulóink

2017/2018-as tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Mikó Tibor Istvánné

Bódi Bianka

Boros Hajnalka Panna

Koperecz Zalán

Kovács Bálint

Kulcsár Jázmin

Kulcsár Kamilla

Kulcsár Korina

Molnár Viktória

Papp Milán Dominik

Prokai Fanni

Székely Cintia

Székely Vivien

2. osztály 

Osztályfőnök: Antalné Tőkési Gabriella

Béres Hanna

Csapó Gábor Márk

Csonka Mira

Katona Bálint Zalán

Linzenbold Fanni

Lippai Ádám Attila

Nagy György Erik

Pásztor Dénes

Pásztor Gergely

Sári Zsolt

Seres Panna

3. osztály

Osztályfőnök: Pataki Eszter

Alexa Bence György

Décsi Anna Heléna

Gajdos Kitti

Hegedüs Levente

Horváth Dorina

Jakab Vanda

Kálya András

Molnár Tímea

Pataki Petra

Petrimán Patrícia

Takács Bence

4. osztály

Osztályfőnök: Mikulásné Bakos Tímea

Béres Gergő

Bodnár Boglárka

Fedák Daniella

Horváth Kevin Krisztián

Keczán Márk János

Ladányi Roland

Lehóczki Lőrinc

Linzenbold Dorina

Nagy Panni

Papp Ádám

Pataki Ibolya Dorina

Székely Alexandra

Szentpéteri- Akai Róbert Patrik

Tóth Áron

5. osztály

Osztályfőnök: Paszerbovics Edit

Alexa Petra

Bakti-Márczi Kata

Berki Antal

Bertók Laura Izabella

Boros Ádám Zsombor

Bunász Bence

Gulyás Márk Bence

Molnár Dóra

Sárosi Réka

Szemán Levente Attila

Szemán Szabolcs Balázs

Szőke Dóra Vanessza

Takács Brigitta

Tóth Boglárka

Török Levente

6. osztály

Osztályfőnök: Petőné Mike Zsuzsanna

Berki Barbara

Bihari Péter

Bihari Richárd

Bódi István

Décsi Benjámin Olivér

Fazekas Vanessza Gréta

Kálya Nóra

Kelemen Krisztina Leila

Leffelholcz Attila

Nyitray Dorina

Zilahi Ákos

7. osztály

Osztályfőnök: Csobán Gergő

Fedák Dominik

Koperecz Márton

Pataki Dorina

Pázsit Márton

Petrimán Márk Milán

Sándor Dóra Abigél

Suba Melissza

Szanyi Dominik

Székely Anett

Szentpéteri-Akai Mirjam

Tóth Kristóf

Török József

Zsoldos Kitti

Zsoldos Lotti

8. osztály

Osztályfőnök: Varga Tímea

Bodnár Laura

Bodnár Leila

Lehel Dániel Sándor

Molnár Ádám

Pataki Dominika

Pataki Dorina

Petrimán Patrik

Sándor László Dániel

Takács Bernadett

Tóth Márk Richárd